Proč farní stránky?

Autor: J. Sojka <farnostdeblin(at)centrum.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 16. 11. 2006

.... kvůli jednoduššímu přístupu k informacím...

Odpověď je kvůli jednoduššímu přístupu k informacím, které mladá generace nemá problém najít či jinak získat, ale udržet v paměti. Toto je samozřejmě můj subjektivní názor nerad bych se někoho dotkl, ale já a moji přátelé tímto neduhem trpíme. Dalším dobrým důvodem může být snadná dostupnost informací pro "přespolní ovečky" a díky povaze internetu vlastně všechny lidi. Vzhledem k tomu že iniciátorem stránek se stal deblínský pan farář, je velmi pravděpodobné, že brzy se tato zkušební verze stane oficiálními stránkami farnosti, potom by mohl web zastávat i pastorační funkci. Vzhledem k povaze tohoto zatím značně amatérského díla, jsem se rozhodl stránky umístit na neplacený webhosting konkrétně http://ic.cz a což má za následek reklamní proužek v záhlaví každé stránky. Nicméně reklama je textová takže doufám že Vás nebude moc obtěžovat, legálně není cesta jak se jí zbavit.