Velikonoční farní divadlo "Karkulka"

Autor: P. Oldřich Chocholáč <deblin(at)centrum.cz>, Téma: Stalo se, Vydáno dne: 26. 03. 2008

V neděli 23. března 2008 na slavnost Zmrtvýchvstání Páně zaplnila naše farnost sál deblínské Sokolovny. Na velikonoční odpoledne si naše farní herecká společnost připravila již tradiční divadlo.

Tentokrát se naši herci pustili do opery - či spíše malé operky "Karkulka" z pera pánů Uhlíře a Svěráka. Před vděčným publikem se tak odehrála zhudebněná klasická pohádka o červené Karkulce s "nečekaným" závěrem.

Všem se vystoupení farního divadla natolik libilo, že si diváci dlouhým potleskem vyžádali opakování větší části představení znovu. Po představení bylo pro všechny připraveno malé pohoštění.

Děkujeme všem hercům a organizátorům za mile strávené velikonoční odpoledne, které podle počasí více než na Velikonoce odkazovalo vytrvalejším sněžením na vánoce.

Těšíme se brzy na další vystoupení.

Své postřehy z letošního velikonočního divadelního představení můžete napsat do komentáře pod článkem.

Fotografie z představení  a generálky naleznete ve Fotogalerii.