Vánoce 2009

Autor: P. Oldřich Chocholáč <deblin(at)centrum.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 24. 12. 2009

"A Slovo se stalo tělem a přebývalo mezi námi." Jan 1,14

Pane Ježíši, Králi pokoje,
přicházíš ve své velké lásce,
abys zůstával v každé chvíli s námi.
V pokoře Ti odevzáváme své modlitby,
svůj život i ty, které milujeme.

POŽEHNANÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY NAROZENÍ KRISTA

Na štědrý večer oslavíme Slavnost Narození Páně při "půlnoční mši svaté" v 18 hodin v Kuřimské Nové Vsi, v 19.30 hodin v Křoví a ve 21 hodin v Deblíně.

V pátek 25. prosince Slavnost Narození Páně oslavíme při bohoslužbách v 7.45 hodin v Deblíně, v 9.30 hodin v Křoví a v 11 hodin v Kuřimské Nové Vsi. Otevřena bude výstava betlémů na faře v Deblíně.

V sobotu 26. prosince na svátek sv. Štěpána zveme ke službě u oltáře bývalé ministranty - v Deblíně v 7.45 hodin, v Křoví v 9.30 hodin a v Kuřimské Nové Vsi v 11 hodin. V 15 hodin v deblínském kostele zveme na vánoční divadlo a besídku dětí. Po ní bude v předvečer svátku sv. Jan požehnáno víno, které ochutnáme na deblínské faře.

V neděli 27. prosince při všech bohoslužbách budou manželé obnovovat svůj manželský slib. Oslavujeme každoročně tuto neděli svátek Svaté rodiny.

V pondělí 28. prosince zveme na vánoční koncert Tria od sv. Jakuba (varhany, zpěv, viola) ve 14.30 v Domově sv. Alžběty na Žernůvce a v 17 hodin ve farním kostele v Deblíně. Vstupné dobrovolné.

Ve čtvrtek 31. prosince poděkujeme za končící občanský rok při bohoslužbě v 16 hodin ve farním kostele v Deblíně. Po mši svaté na faře budeme společně očekávat příchod Nového roku 2010.