Stalo se

Zábavné odpoledne na Žernůvce

zernuvkaV neděli 2. září 2007 skončily letní prázdniny pro všechny děti. Naše farní rodina se s prázninami rozloučila na zábavném odpoledni, kdy jsme se od 15 hodin sešli na zahradě Domova sv. Alžběty na Žernůvce.

Sestra Maxmiliána pro nás připravila mnoho někdy náročných, ale veselých her, do kterých se mohli zapojit nejen děti a mládež, ale i odvážnější rodiče. Dvě družstva mezi sebou soutěžila v roztodivných disciplínách jako polykání bonbonu na nitce či přenášení křupek na maxibrčku. Za odměnu si soutěžící i rodiče odnesli sladké lízátko, úkolníček nebo zápisník. Díky za pěkné odpoledne patří především sestřičkám na Žernůvce, zvláště představené sestře Benicii a sestře Maxmiliáně. Už se těšíme na další veselé zábavné odpoledne u sestřiček...

o. Oldřich

Autor: P. Oldřich Chocholáč | Vydáno dne 19. 09. 2007 | 2134 přečtení | Vytisknout článek

22.10.2021: Kalendář
V sakristii kostela si můžete zakoupit církevní stolní kalendáře na rok 2022 za 70 Kč.

15.10.2021: Donátor
Staňte se donátory své farnosti a přihlaste se na adrese www.donátor.cz.

15.10.2021: Misie
V neděli 24. října bude den modliteb za misie a sbírka na misie.