© 2006-2017 Římskokatolická farnost Deblín
Stalo se

Zábavné odpoledne na Žernůvce

zernuvkaV neděli 2. září 2007 skončily letní prázdniny pro všechny děti. Naše farní rodina se s prázninami rozloučila na zábavném odpoledni, kdy jsme se od 15 hodin sešli na zahradě Domova sv. Alžběty na Žernůvce.

Sestra Maxmiliána pro nás připravila mnoho někdy náročných, ale veselých her, do kterých se mohli zapojit nejen děti a mládež, ale i odvážnější rodiče. Dvě družstva mezi sebou soutěžila v roztodivných disciplínách jako polykání bonbonu na nitce či přenášení křupek na maxibrčku. Za odměnu si soutěžící i rodiče odnesli sladké lízátko, úkolníček nebo zápisník. Díky za pěkné odpoledne patří především sestřičkám na Žernůvce, zvláště představené sestře Benicii a sestře Maxmiliáně. Už se těšíme na další veselé zábavné odpoledne u sestřiček...

o. Oldřich

Autor: P. Oldřich Chocholáč | Vydáno dne 19. 09. 2007 | 1245 přečtení | Vytisknout článek

09.12.2017: Nemoc
V době nemoci pana faráře mše svaté ve všední dny nebudou.

09.12.2017: Advent
Dobu adventní máme prožívat s vnitřní usebraností a touhou po Kristu.

09.12.2017: Mikuláš
V neděli 10. prosince po mši svaté možná přijde i Mikuláš do Deblína.