Stalo se

2. farní drakyáda

drakProtože počasí na sv. Václava 28. září nám nedovolilo uspořádat farní drakyádu, náhradním termínem se stal pátek 5. října 2007 odpoledne. Fotky naleznete ZDE

Už před 16 hodinou skupinka 15 dětí a dospělých přišla před deblínskou faru, aby společně vyrazila na kopec za kostelem na společné pouštění draků. Celkem se za mírného větru vzneslo k obloze 9 draků. Počasí nám tentokrát přálo a tak více jak hodinu jsme si při drakyádě mohli užívat i sluníčka. Všichni byli na závěr odměněni diplomem a sladkými dárky. Většina z nás se ještě sešla v kostele na mši svaté, která byla věnována zvláště dětem.

Autor: P. Oldřich Chocholáč | Vydáno dne 05. 10. 2007 | 1645 přečtení | Vytisknout článek

10.10.2020: Dispenz
Biskup uděluje až do odvolání věřícím v brněnské diecézi dispenz od osobní účasti na nedělní bohoslužbě.

10.10.2020: Pohřeb
Od 22. října u pohřbu je povolena účast 10 osob.

10.10.2020: Mše
Veřejné bohoslužby jsou zrušeny. Individuální duchovní péče je povolena. Budou tedy jen soukromé pro členy jedné rodiny, která si dala na mši svatou intenci.