Bohoslužby pro děti

hodňásekStejně jako v loňském školním roce tak i letos páteční večerní bohoslužby v Deblíně budou věnovány zvláště dětem.

První mši svatou zvláště pro děti jsme tento nový školní rok mohli oslavit v pátek 5. října 2007. Už před bohoslužbou všechny mohla zaujmout veliká krabice u oltáře. Až při kázání v ní děti mohly nalézt velkého medvěda - Hodňáska. Ten každý týden bude navštěvovat domácnosti u dětí, které při páteční mši svaté byly nejhodnější. Jistě se tak během školního roku ukáže u všech dětí v naší farnosti.

Autor: P. Oldřich Chocholáč | Vydáno dne 05. 10. 2007 | 1032 přečtení | Vytisknout článek

09.11.2019: Novokněz
V neděli 17. listopadu bude sloužit mše svaté novokněž P. Miroslav Kulifaj. Po mši svaté bude udělovat novokněžské požehnání.

09.11.2019: Pouť
V sobotu 7. prosince bude Farní pouť na první sobotu do Hlubokých Mašůvek. Přihlaste se!

09.11.2019: Donátor
Staňte se donátory své farnosti a přihlaste se na adrese donator.cz.