Stalo se

Přednáška o Kolpingu

V pátek 11. ledna 2008 se uskutečnila přednáška "Život blahoslaveného Adolfa Kolpinga a Kolpingovo dílo v ČR" pana Michaela Kubíka a Ladislava Bárty ze Žďáru nad Sázavou.

I přes nepříznivé počasí se takřka zaplnil farní sál na faře v Deblíně, abychom se mohli něco blíže dozvědět o práci Kolpinga v naší zemi i v zahraničí. Po přehledu života bl. Adolfa Kolpinga, jeho činnosti a kněžském působení v Německu i zahraničí, jsme se seznámili s působením Kolpingova díla v ČR, různými projekty a především dobrovolnickou činností v různých farnostech především na jižní Moravě.

Více o Kolpingově díle je možné zjistit na internetových stránkách www.kolping.cz.

Děkujeme přednášejícím hostům o ochotu podělit se i s námi o životaschopnosti a růstu Kolpinga u nás.

Autor: P. Oldřich Chocholáč | Vydáno dne 12. 01. 2008 | 1608 přečtení | Vytisknout článek

11.05.2019: Víkendovka
Od 7. do 9. června je víkendovka pro děti v Deblíně.

11.05.2019: Noc kostelů
V pátek 24. května bude Noc kostelů v Deblíně v kostele sv. Mikuláše.

29.04.2019: KNV
V sobotu 18. května v 14.00 celebruje mši svatou Mons. Pavel Konzbul v KNV.