© 2006-2017 Římskokatolická farnost Deblín
Zamyšlení

E-mail pro zasmání

Dokonalý kněz.
Nedávný výzkum nashromáždil kvality, které lidé očekávají od jejich kněze a tyto data byla dána do počítače.

Výsledek ukázal, ze perfektní kněz má 28 let, je vysoký, štíhlé a atletické postavy a pohledný.
Káže přesně 10 minut, běžně zavrhuje hřích a sociální zvrhlost, ale nikdy nikoho nenaštve. Pracuje bez únavy od 6.30 ráno do 11 večera, pracuje za minimální mzdu, nosí pěkné oblečení, kupuje dobré knihy, vozí se v nádherném autě a dává polovinu svého platu na chudé.
Je to člověk neomezené trpělivosti, jemnosti a laskavosti, ale je silný a pevný vůdce. Odevzdává se kompletně druhým, ale nikdy není příliš blízko k nikomu, aby se nedostal do řečí.
Má horoucí touhu pracovat s mladými, ale stráví celý svůj čas se seniory. Celý den navštěvuje farníky, utěšuje nemocné a truchlící. Také pracuje pro církevní školu, ale je vždy v presbytáři kdykoli ho někdo potřebuje.
Je to člověk hluboké spirituality se širokým rozhledem a vědomostmi, ale i praktik stojící nohama pevně na zemi. Dále je schopný správce, finanční genius, moudrý poradce, architekt a stavitel.
(Dále je tu takový dodatek)
Pokud váš kněz nesplňuje tyto požadavky, pošlete tento článek 6 farnostem, které už mají plné zuby jejich kněze. Potom zabalte vašeho kněze a pošlete do farnosti, která je na prvním místě na vašem listě. Do jednoho týdne obdržíte 1643 kněží, kde přinejmenším jeden by měl být ten pravý.
Měj pevnou viru v tento dopis a nepřerušte Řetězec. Jedna farnost tak udělala a přerušila řetězec a jejich kněz se vrátil do třech týdnů!

Autor: P. Oldřich Chocholáč | Vydáno dne 14. 01. 2008 | 1353 přečtení | Vytisknout článek

03.08.2017: Mše svatá v Deblíně
O prázdninách budou mše svaté na faře.

03.08.2017: Fatimský den
V neděli 13. srpna v 17.00 bude pobožnost k Panně Marii Fatimské se získáním plnomocných odpustků a v 18.00 bude mše svatá na faře v Deblíně.

11.07.2017: Pouť
V neděli 13. srpna v 11.00 bude poutní mše svatá na Úsuší.