Stalo se

Velikonoce 2008 v naší farnosti

Letošní obřady velikonočního tridua ve farním kostele v Deblíně vedl otec Josef Fasora, který v současnosti žije na důchod v Domově svaté Alžběty na Žernůvce.

Ve farním kostele v Křoví obřady Svatého týdne pro změnu vedl rodák z Křižínkova otec Miroslav Slavíček, který nyní studuje v Římě církevní právo. Na Květnou neděli jsme se však mohli setkat v Křoví i s otcem Josefem Doležalem, který v současné době žije také na Žernůvce a byl ochoten posložit svátostí smíření před velikonočními svátky.

Měli jsme tak možnost poznat pro mnohé nové kněze, kteří jsou však úzce spjati s farností Deblín nebo Křoví.

Jak jsme prožili letošní velikonoce?

Své postřehy můžete napsat do komentáře pod článkem. Děkujeme.

Autor: P. Oldřich Chocholáč | Vydáno dne 26. 03. 2008 | 2814 přečtení | Vytisknout článek

14.09.2019: Farní den
V neděli 29. září bude od 14.00 Farní den na farní zahradě v Křoví.

14.09.2019: Setkání
Ve čtvrtek 26. září bude od 9.00 do 15.00 diecézní setkání dětí, které letos přistoupili ke svatému přijímání s biskupem Vojtěchem v Brně.

14.09.2019: Sbírka
V neděli 22. září bude sbírka do Fondu na podporu kněží a pastorace brněnské diecéze. Svým darem podpoříte službu kněží a život v naší diecézi.