Stalo se

Velikonoce 2008 v naší farnosti

Letošní obřady velikonočního tridua ve farním kostele v Deblíně vedl otec Josef Fasora, který v současnosti žije na důchod v Domově svaté Alžběty na Žernůvce.

Ve farním kostele v Křoví obřady Svatého týdne pro změnu vedl rodák z Křižínkova otec Miroslav Slavíček, který nyní studuje v Římě církevní právo. Na Květnou neděli jsme se však mohli setkat v Křoví i s otcem Josefem Doležalem, který v současné době žije také na Žernůvce a byl ochoten posložit svátostí smíření před velikonočními svátky.

Měli jsme tak možnost poznat pro mnohé nové kněze, kteří jsou však úzce spjati s farností Deblín nebo Křoví.

Jak jsme prožili letošní velikonoce?

Své postřehy můžete napsat do komentáře pod článkem. Děkujeme.

Autor: P. Oldřich Chocholáč | Vydáno dne 26. 03. 2008 | 2963 přečtení | Vytisknout článek

13.03.2020: Rodina
Připomínám, abychom se vrátili k domácí četbě Písma a ke společným modlitbám v rodinách.

13.03.2020: Růženec
Prosím každého z vás, abychom se spojili každý večer ve 20.00 hodin modlitbou růžence.

13.03.2020: Mše
Od čtvrtka 12. března 2020 od 14.00 hodin se až do odvolání ruší všechny, tedy nejen nedělní bohoslužby.