Stalo se

Ministrantský den v Olomouci

V sobotu 10. května 2008 se plný autobus ministrantů z tišnovského děkanství rozjel směrem do Olomouce, kde v Arcibiskupském kněžském semináři a jeho okolí probíhal tradiční Ministrantský den pro brněnskou diecézi.

V krásném jarním dni se nás sešlo vice než 600 ministrantů a ministrantek  z celé naší diecéze Mezi nimi byli i zastupci farnosti Křoví - David Kvasnica, Viťa Chloň, Ivo Chloň a otec Oldřich. Po společné mši svaté s otcem biskupem Vojtěchem v kostele Panny Marie Sněžné se skupinky ministrantů rozdělené podle věku rozešli na různá stanoviště.  Při našem putovaní jsme mohli pozdravit také našeho deblínského rodáka v Teologickém konviktu Jarka Sojku. Při závěrečném vyhodnocení získal diplom za 1. místo ve své kategorii se svou skupinkou Ivo Chloň a 2. místo se svou skupinkou starších David Kvasnica. Blahopřejeme a těšíme se zase za tři roky v olomouckém semináři na další Ministrantský den.

Autor: P. Oldřich Chocholáč | Vydáno dne 10. 05. 2008 | 3387 přečtení | Vytisknout článek

18.01.2020: Modlitba
Od 18. do 25. ledna je týden modliteb za jednotu křesťanů.

04.01.2020: Fatima
V pondělí 13 ledna bude v 17.00 pobožnost k Panně Marii Fatimské v Deblíně.

04.01.2020: Děti
V neděli 12. ledna v 9.30 bude mše svatá s promluvou pro děti v Křoví.