Stalo se

Pěší pouť farnosti 2008

Tak jako vloni i letos se první máj stal příležitostí k pěší pouti našich farností ke kapličce Panny Marie Růžencové do Prosatína.

I přesto, že ráno pořádně zapršelo, většinu poutníku se nenechalo odradit a vyšlo na pěší pouť poněkud rozbahněnou cestou směrem na Prosatín. Vyšli tak postupně poutníci z Deblína, Křoví i Kuřimské Nové Vsi. Společně jsme pak mohli slavit slavnostní mši svatou před prosatínskou kapličkou v 10 hodin, kdy jsme tak společně oslavili Slavnost Nanebevstoupení Páně a zárověň zahájili mariánský měsíc květen. Po mši svaté následovalo společné opékání špekáčků u ohně před místním kulturákem. Díky patří všem poutníkům a především Bohu, že přes chladnější počasí naše pouť nezmokla.Tak na prvního máje zase příští rok.

Autor: P. Oldřich Chocholáč | Vydáno dne 10. 05. 2008 | 3191 přečtení | Vytisknout článek

13.03.2020: Rodina
Připomínám, abychom se vrátili k domácí četbě Písma a ke společným modlitbám v rodinách.

13.03.2020: Růženec
Prosím každého z vás, abychom se spojili každý večer ve 20.00 hodin modlitbou růžence.

13.03.2020: Mše
Od čtvrtka 12. března 2020 od 14.00 hodin se až do odvolání ruší všechny, tedy nejen nedělní bohoslužby.