Stalo se

Pracovní sobota 17.5.2008

V  sobotu 17. května 2008 jsme se hned na dvou místech dali do zvelebování našich farních kostelů.
V Deblíně díky asi 10 brigádníkům byla okopána vnější vlhká omítka kolem kostela.
V Křoví příprava na sobotu začala už ve středu po mši svaté, kdy byl část inventáře kostela odtěhován a vše ostatní pokryto igelitem.

V sobotu se skupina takřka 20 brigádníků dala do okopávání vlhké omítky uvnitř kostela. Díky velkému nasazení všech se dílo podařilo a díky mnoha ochotným ženám byl kostel během odpoledne uklizen a připraven k nedělní bohoslužbě. Všem brigádníkům v Deblíně i Křoví upřímné Pán Bůh zaplať za velké dílo.

Několik fotografií z kostela v Křoví

Autor: P. Oldřich Chocholáč | Vydáno dne 17. 05. 2008 | 2792 přečtení | Vytisknout článek

09.11.2019: Novokněz
V neděli 17. listopadu bude sloužit mše svaté novokněž P. Miroslav Kulifaj. Po mši svaté bude udělovat novokněžské požehnání.

09.11.2019: Pouť
V sobotu 7. prosince bude Farní pouť na první sobotu do Hlubokých Mašůvek. Přihlaste se!

09.11.2019: Donátor
Staňte se donátory své farnosti a přihlaste se na adrese donator.cz.