© 2006-2018 Římskokatolická farnost Deblín

Koncert Richarda Čanakyho v Deblíně

Srdečně zveme na koncert Richarda Čanakyho, nejpopulárnějšího interpreta křesťanských písní na Slovensku, a jeho kapely F.B.I.  v sobotu 13. září v 18 hodin na farním dvoře v Deblíně. Vstupné dobrovolné.

Slovenský křesťanský zpěvák Richard Čanaky je se svou kapelou F. B. I. známý u nás například z loňského Celostátního setkání mládeže v Táboře nebo nově z  vystoupení v ramci Katolické charismatické konference v Brně.

Více informací nalezneta na strankach www.richardcanaky.sk

Autor: P. Oldřich Chocholáč | Vydáno dne 14. 07. 2008 | 979 přečtení | Vytisknout článek

22.06.2018: Pouť
V neděli 8. července v 11.00 bude poutní mše svatá u kaple sv. Cyrila a Metoděje na Braníškově.

22.06.2018: Pouť
V neděli 1. července v 9.30 bude poutní mše svatá v kostele sv. Petra a Pavla v Křoví.

15.06.2018: Oprava
Od 18. června do 5. srpna bude uzavřen kostel v Kuřimské Nové Vsi. Mše svaté jsou ve všední den na faře. Od července v neděli v kulturním domě v Kuřimském Jestřabí.