Účast farnosti na papežských bohoslužbách

V posledním červencovém týdnu proběhlo v našich farnostech sčítání zájemců o účast na papežských bohoslužbách při návštěvě papeže Benedikta XVI. v České republice.

K účasti na mši svaté sloužené 27. září 2009 v Brně se přihlásilo celkem:

Deblín - 65 věřících
Křoví - 14 věřících
Kuřimská Nová Ves - 12 věřících

K účasti na papežské bohoslužbě na slavnost sv. Václava ve Staré Boleslavi se přihlásilo jen:

Deblín - 4 věřící
Křoví - 3 věřící
Kuřimská Nová Ves - 0

Zajištěny byly místenky i pro další případné zájemce.

Na návštěvu Svatého Otce v naší zemi se připravujeme společnou modlitbou a během srpna a září také tématickým nedělním kázáním.

Autor: P. Oldřich Chocholáč | Vydáno dne 15. 08. 2009 | 926 přečtení | Vytisknout článek

10.10.2020: Dispenz
Biskup uděluje až do odvolání věřícím v brněnské diecézi dispenz od osobní účasti na nedělní bohoslužbě.

10.10.2020: Pohřeb
Od 22. října u pohřbu je povolena účast 10 osob.

10.10.2020: Mše
Veřejné bohoslužby jsou zrušeny. Individuální duchovní péče je povolena. Budou tedy jen soukromé pro členy jedné rodiny, která si dala na mši svatou intenci.