Menu
Vyhledávání
Kontakt
Římskokatolická fara Deblín 31,
664 75,
P. Petr Papoušek
mobil: 777 297 616
Návštěvnost
TOPlist
Informace

Denně SMS od papeže

Biskupství brněnské připravilo projekt nazvaný „Denně SMS od papeže“. Jednotlivci, kteří se zajímají o osobnost Benedikta XVI. a chtějí se připravit a „naladit“ na jeho návštěvu v ČR, mohou každý den dostat jednu myšlenku Svatého otce prostřednictvím SMS, a to od 5. do 25. září 2009 včetně.Myšlenky Benedikta XVI. jsou vybírány z jeho tří encyklik: Deus caritas est (Bůh je láska), Spe salvi (O křesťanské naději) a Caritas in veritate (Láska v pravdě). Jejich přesnou citaci si mohou odběratelé SMS zpráv v následujících dnech zpětně zjistit na webových stránkách

<http://www.biskupstvi.cz/papezvbrne>.
Většina citátů je vybírána tak, aby mohly posloužit jako inspirace k přemýšlení i těm, kdo se k víře nehlásí.


Komu je služba určena a jak si ji zájemci mohou objednat?

„Denně SMS od papeže“ si může objednat kterýkoliv zájemce vlastnící mobilní telefon (všech operátorů v ČR).


Aktivace (objednání) služby:

Ze svého mobilního telefonu zašlete SMS ve tvaru PAPEZ SMS ANO na číslo +420 736 301 599. Tato aktivace vás bude stát cenu jedné SMS dle vašeho tarifu. Denní zasílání zpráv je již zdarma.


Deaktivace (zrušení) služby:

Ze svého mobilního telefonu zašlete SMS ve tvaru PAPEZ SMS NE na číslo +420 736 301 599. Toto zrušení vás bude stát cenu jedné SMS dle vašeho tarifu.


Zjištění stavu služby:

Pokud si nebudete jisti tím, zda máte či nemáte službu objednánu, můžete zaslat SMS ve tvaru
PAPEZ SMS STAV na číslo +420 736 301 599. Toto zjištění vás bude stát cenu jedné SMS dle vašeho tarifu.


Jak zasílání zpráv proběhne?

Jestliže si objednáte zasílání zpráv výše uvedeným způsobem, dostanete obratem potvrzení o aktivaci této služby. Následujícího dne v ranních hodinách pak poprvé dostanete myšlenku Benedikta XVI. Kdo se zaregistruje ráno do 6:30 h, dostane svou první SMS ještě téhož dne.

Myšlenky Benedikta XVI. budou rozesílány denně kolem 7. hodiny ranní. Kdo chce získat do svého mobilu všechny připravené citáty od prvního do posledního, měl by se zaregistrovat už 4. září 2009, nejpozději do 5. září 2009 do 6:30 h.

Jednotlivé citáty budou s jednodenním zpožděním zveřejňovány na stránkách <http://www.biskupstvi.cz/papezvbrne>, včetně uvedení citace (název díla, číslo odstavce).


Partnerem projektu „Denně SMS od papeže“ je T-mobile Czech Republic a. s.Autor: P. Oldřich Chocholáč | Vydáno dne 04. 09. 2009 | 1585 přečtení | Vytisknout článek

K tomtu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Zobrazit všechny komentáře   

Novinky
10.10.2020: Dispenz
Biskup uděluje až do odvolání věřícím v brněnské diecézi dispenz od osobní účasti na nedělní bohoslužbě.

10.10.2020: Pohřeb
Od 22. října u pohřbu je povolena účast 10 osob.

10.10.2020: Mše
Veřejné bohoslužby jsou zrušeny. Individuální duchovní péče je povolena. Budou tedy jen soukromé pro členy jedné rodiny, která si dala na mši svatou intenci.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server