© 2006-2018 Římskokatolická farnost Deblín

Pozvánka na novou výstavu fotografií

imgV sobotu 9. ledna 2010 v 15:00 hodin byla v Domově sv. Alžběty na Žernůvce
 zahájena vernisáží nová výstava fotografií
Jiřího Braunera s názvem
Tak to vidím já ...
Výstava potrvá do konce února. Srdečně zveme.

Jiří Brauner se narodil 30.1.1960 v Brně. Fotografování se věnuje od 12-ti let a stalo se jeho celoživotním povoláním a koníčkem. Vyučil se reprodukčním grafikem-fotografem a pracoval v brněnské tiskárně. Při zaměstnání absolvoval Střední polygrafickou školu v Brně. Po vojně působil 27 roků jako reprodukční fotograf. V roce 1994 založil Kartuziánské nakladatelství v Brně, které bylo zpočátku zaměřeno na reprodukci pohlednic. Postupně se začalo zaměřovat také na katechetické pomůcky, knihy, omalovánky a komiksy. Během svých cest a poutí se snaží aparátem zachytit neopakovatelnou atmosféru okamžiku. Fotografie na výstavě pocházejí z Izraele, Říma, Zakarpatské Ukrajiny, Londýna a jiných míst. Autor by rád svými snímky návštěvníky nejn potěšil, ale některými také poukázal na chudobu a těžký život lidí.

Autor: P. Oldřich Chocholáč | Vydáno dne 15. 01. 2010 | 805 přečtení | Vytisknout článek

22.06.2018: Pouť
V neděli 8. července v 11.00 bude poutní mše svatá u kaple sv. Cyrila a Metoděje na Braníškově.

22.06.2018: Pouť
V neděli 1. července v 9.30 bude poutní mše svatá v kostele sv. Petra a Pavla v Křoví.

15.06.2018: Oprava
Od 18. června do 5. srpna bude uzavřen kostel v Kuřimské Nové Vsi. Mše svaté jsou ve všední den na faře. Od července v neděli v kulturním domě v Kuřimském Jestřabí.