Zemřel tatínek pana opata Mariana Kosíka

Stala se, Pane, vůle Tvá ...

Všemohoucím Bohem, Pánem lidského života, byl na věčnost povolán náš drahý manžel, tatínek, bratr, švagr a strýc, pan

R u d o l f   K o s í k

Zemřel tiše v Pánu po dlouhé nemoci, posilněn svatými svátostmi, ve středu dne 30. března 2011 v nedožitém 86. roce svého života.

Pohřeb se koná

V SOBOTU DNE 9. DUBNA 2011 V 10 HODIN

z farního chrámu Páně sv. Mikuláše v Šaraticích. Po zádušní mši svaté a    církevních obřadech jej doprovodíme na místní hřbitov k dočasnému odpočinku.

V Šaraticích dne 30. března 2011

Za veškeré příbuzenstvo:

manželka Věra

syn P. Marian Rudolf

zarmoucená rodina

Autor: P. Oldřich Chocholáč | Vydáno dne 05. 04. 2011 | 1207 přečtení | Vytisknout článek

10.10.2020: Dispenz
Biskup uděluje až do odvolání věřícím v brněnské diecézi dispenz od osobní účasti na nedělní bohoslužbě.

10.10.2020: Pohřeb
Od 22. října u pohřbu je povolena účast 10 osob.

10.10.2020: Mše
Veřejné bohoslužby jsou zrušeny. Individuální duchovní péče je povolena. Budou tedy jen soukromé pro členy jedné rodiny, která si dala na mši svatou intenci.