Zavedení stálé zpovědní služby v Brně v kostele sv. Maří Magdalény

Bratři a sestry,

vstoupili jsme do Roku víry a v brněnské diecézi vzniká nabídka několika iniciativ, které nám mohou pomoci k jeho hlubšímu prožívání. Mezi ně patří i zavedení stále zpovědní služby v kostele sv. Maří Magdalény v Brně na Masarykově ulici. Od první neděle adventní bude každý všední den      od 9 do 16.30 hodin možnost setkat se tam ve zpovědní místnosti s knězem k přijetí svátosti smíření, duchovnímu rozhovoru či modlitbě. V kostele zároveň probíhá výstav Nejsvětější svátosti oltářní. Je to tak ideální příležitost setkat se s Pánem i jeho uzdravujícím milosrdenstvím.

Ze srdce vám všem žehná + Vojtěch

Autor: P. Petr Papoušek | Vydáno dne 23. 11. 2012 | 1959 přečtení | Vytisknout článek

01.05.2021: Covid
Od 26. dubna se mohou veřící učastnit bohoslužeb za splnění tří podmínek: respirátor, dezinfekce, rozestupy dva metry s vyjimkou členů jedné domácnosti. V našem kostele je to 40 lidí.

01.05.2021: Dispenz
Stále platí dispenz od osobní účasti na nedělní bohoslužbě.

25.04.2021: Svátost nemocných
V neděli 2. května v 11.00 v KNV.
V sobotu 8. května v 18.00 v Deblíně.
V neděli 9. května v 9.30 v Křoví.