Zavedení stálé zpovědní služby v Brně v kostele sv. Maří Magdalény

Bratři a sestry,

vstoupili jsme do Roku víry a v brněnské diecézi vzniká nabídka několika iniciativ, které nám mohou pomoci k jeho hlubšímu prožívání. Mezi ně patří i zavedení stále zpovědní služby v kostele sv. Maří Magdalény v Brně na Masarykově ulici. Od první neděle adventní bude každý všední den      od 9 do 16.30 hodin možnost setkat se tam ve zpovědní místnosti s knězem k přijetí svátosti smíření, duchovnímu rozhovoru či modlitbě. V kostele zároveň probíhá výstav Nejsvětější svátosti oltářní. Je to tak ideální příležitost setkat se s Pánem i jeho uzdravujícím milosrdenstvím.

Ze srdce vám všem žehná + Vojtěch

Autor: P. Petr Papoušek | Vydáno dne 23. 11. 2012 | 1893 přečtení | Vytisknout článek

20.02.2021: Půst
Každou neděli je pobožnost křížové cesty v Křoví v 9.00 a v Deblíně v 15.00.

16.01.2021: Půst
Postní duchovní obnova letos nebude. Svátost nemocných bude po velikonocích.

02.01.2021: Covid
Od 1. 1. 2021 bude sloužena mše svatá jen pro rodinu, která má intenci. Veřejné bohoslužby jsou zrušeny do odvolání.