Menu
Vyhledávání
Kontakt
Římskokatolická fara Deblín 31,
664 75,
P. Petr Papoušek
mobil: 777 297 616
Návštěvnost
TOPlist
Informace

Sbírka na sestru Annu z PředbořicV neděli 30. dubna se uskuteční sbírka při mši svaté na sestru Annu z Předbořic. Sestra Anna učila náboženství v Deblíně a pořádá letní křesťanské tábory pro děti z naší farnosti. Pracuje u neziskové organizace, která se potýká s nedostatkem finančních prostředků. Je dobré když ji podpoříme. Více na www.rodinapredborice.cz.
Jsme sdružením rodin a jednotlivců, fungujeme již 17 let a po celou tu dobu se věnujeme práci s dětmi a mládeží. Začínali jsme provozem školky a během let se naše činnost rozšířila na všechny věkové skupiny. Chceme, aby k našim aktivitám měly přístup všechny děti bez ohledu na sociální situaci nebo společenské postavení.
Jsme nezisková organizace a veškerou svou činnost realizujeme jen díky neúnavné práci mnoha dobrovolníků a finanční podpoře dárců. Jen díky nim se nám daří udržet chod školky, financovat pracovní místo jedné z řeholních sester, plat kuchařky a provozovat další aktivity.
Pro víkendové akce a tábory se staršími dětmi opravujeme přilehlou budovu Boscocentrum. Již se nám podařilo zprovoznit hlavní místnost a dokončit sociální zařízení. Aktuálně nám nejvíce schází finance na osvětlení v hlavní místnosti, zaplacení zedníka na umístění oken a realizaci podlahy v budoucí kuchyni. Budeme velmi vděční za váš příspěvek. Každá věnovaná koruna bude použita pro dobrou věc! Děkujeme!


Autor: P. Petr Papoušek | Vydáno dne 14. 04. 2017 | 617 přečtení | Vytisknout článek

K tomtu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Zobrazit všechny komentáře   

Novinky
10.10.2020: Dispenz
Biskup uděluje až do odvolání věřícím v brněnské diecézi dispenz od osobní účasti na nedělní bohoslužbě.

10.10.2020: Pohřeb
Od 22. října u pohřbu je povolena účast 10 osob.

10.10.2020: Mše
Veřejné bohoslužby jsou zrušeny. Individuální duchovní péče je povolena. Budou tedy jen soukromé pro členy jedné rodiny, která si dala na mši svatou intenci.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server