Sbírka na sestru Annu z Předbořic

V neděli 30. dubna se uskuteční sbírka při mši svaté na sestru Annu z Předbořic. Sestra Anna učila náboženství v Deblíně a pořádá letní křesťanské tábory pro děti z naší farnosti. Pracuje u neziskové organizace, která se potýká s nedostatkem finančních prostředků. Je dobré když ji podpoříme. Více na www.rodinapredborice.cz.
Jsme sdružením rodin a jednotlivců, fungujeme již 17 let a po celou tu dobu se věnujeme práci s dětmi a mládeží. Začínali jsme provozem školky a během let se naše činnost rozšířila na všechny věkové skupiny. Chceme, aby k našim aktivitám měly přístup všechny děti bez ohledu na sociální situaci nebo společenské postavení.
Jsme nezisková organizace a veškerou svou činnost realizujeme jen díky neúnavné práci mnoha dobrovolníků a finanční podpoře dárců. Jen díky nim se nám daří udržet chod školky, financovat pracovní místo jedné z řeholních sester, plat kuchařky a provozovat další aktivity.
Pro víkendové akce a tábory se staršími dětmi opravujeme přilehlou budovu Boscocentrum. Již se nám podařilo zprovoznit hlavní místnost a dokončit sociální zařízení. Aktuálně nám nejvíce schází finance na osvětlení v hlavní místnosti, zaplacení zedníka na umístění oken a realizaci podlahy v budoucí kuchyni. Budeme velmi vděční za váš příspěvek. Každá věnovaná koruna bude použita pro dobrou věc! Děkujeme!

Autor: P. Petr Papoušek | Vydáno dne 14. 04. 2017 | 1375 přečtení | Vytisknout článek

23.03.2024: Žehnání
V neděli 31. března po mši svaté je žehnání Velikočních pokrmů.

23.03.2024: Svatoslav
Ve středu 27. března od 16.30 do 17.00 zpověď ve Svatoslavi.