Menu
Vyhledávání
Kontakt
Římskokatolická fara Deblín 31,
664 75,
P. Petr Papoušek
mobil: 777 297 616
Návštěvnost
TOPlist
Informace

Sbírka na sestru Annu z PředbořicV neděli 30. dubna se uskuteční sbírka při mši svaté na sestru Annu z Předbořic. Sestra Anna učila náboženství v Deblíně a pořádá letní křesťanské tábory pro děti z naší farnosti. Pracuje u neziskové organizace, která se potýká s nedostatkem finančních prostředků. Je dobré když ji podpoříme. Více na www.rodinapredborice.cz.
Jsme sdružením rodin a jednotlivců, fungujeme již 17 let a po celou tu dobu se věnujeme práci s dětmi a mládeží. Začínali jsme provozem školky a během let se naše činnost rozšířila na všechny věkové skupiny. Chceme, aby k našim aktivitám měly přístup všechny děti bez ohledu na sociální situaci nebo společenské postavení.
Jsme nezisková organizace a veškerou svou činnost realizujeme jen díky neúnavné práci mnoha dobrovolníků a finanční podpoře dárců. Jen díky nim se nám daří udržet chod školky, financovat pracovní místo jedné z řeholních sester, plat kuchařky a provozovat další aktivity.
Pro víkendové akce a tábory se staršími dětmi opravujeme přilehlou budovu Boscocentrum. Již se nám podařilo zprovoznit hlavní místnost a dokončit sociální zařízení. Aktuálně nám nejvíce schází finance na osvětlení v hlavní místnosti, zaplacení zedníka na umístění oken a realizaci podlahy v budoucí kuchyni. Budeme velmi vděční za váš příspěvek. Každá věnovaná koruna bude použita pro dobrou věc! Děkujeme!


Autor: P. Petr Papoušek | Vydáno dne 14. 04. 2017 | 1218 přečtení | Vytisknout článek

K tomtu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Zobrazit všechny komentáře   

Novinky
26.05.2023: Přijímání
V neděli 11. června v 9.30 přijme poprvé Pána Ježíše 7 dětí v Křoví.

26.05.2023: Přijímání
V neděli 4. června v 11.00 přijme poprvé Pána Ježíše 5 dětí v Deblíně.

19.05.2023: Noc kostelů
V pátek 2. června bude od 18.00 do 22.00 Noc kostelů ve Svatoslavi.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server