Lidové misie: Křoví, Kuřimská Nová Ves: Misie v terénu

Farníci věřící i nevěřící - všech se lidové misie hmatatelně dotýkají. Misijní pomocníci k nim přicházejí, aby je povzbudili nebo oslovili.

K lidovým misiím patří i práce dobrovolníků, kteří během dne přichází ke všem obyvatelům, aby je osobně pozvali k aktivní účasti na misijním programu. Navštěvování začalo v pondělí 5. března. Podařilo se jim dosud navštívit domácnosti v Kuřimské Nové Vsi, Katově, Kuřimském Jestřabí, zčásti v Křoví a Křižínkově. Jsou zde přijímáni většinou velmi vlídně.
Všeobecně se doporučuje, aby si lidé při příležitosti lidových misií přišli pro milost a posilu ve svátosti smíření.
Děkujeme všem za milé přijetí.

Autor: P. Petr Papoušek | Vydáno dne 10. 03. 2018 | 475 přečtení | Vytisknout článek

16.01.2021: Sbírka
Do 24. ledna bude Tříkrálová pokladnička v kostele v Deblíně. Můžete přispět.

02.01.2021: Covid
Od 1. 1. 2021 bude sloužena mše svatá jen pro rodinu, která má intenci. Veřejné bohoslužby jsou zrušeny do odvolání.

02.01.2021: Přijímání
Po každé mši svaté se podává svaté přijímání:
Deblín v 8.45
Křoví v 10.30