© 2006-2018 Římskokatolická farnost Deblín

Lidové misie: Křoví, Kuřimská Nová Ves: Misie v terénu

Farníci věřící i nevěřící - všech se lidové misie hmatatelně dotýkají. Misijní pomocníci k nim přicházejí, aby je povzbudili nebo oslovili.

K lidovým misiím patří i práce dobrovolníků, kteří během dne přichází ke všem obyvatelům, aby je osobně pozvali k aktivní účasti na misijním programu. Navštěvování začalo v pondělí 5. března. Podařilo se jim dosud navštívit domácnosti v Kuřimské Nové Vsi, Katově, Kuřimském Jestřabí, zčásti v Křoví a Křižínkově. Jsou zde přijímáni většinou velmi vlídně.
Všeobecně se doporučuje, aby si lidé při příležitosti lidových misií přišli pro milost a posilu ve svátosti smíření.
Děkujeme všem za milé přijetí.

Autor: P. Petr Papoušek | Vydáno dne 10. 03. 2018 | 97 přečtení | Vytisknout článek

22.06.2018: Pouť
V neděli 12. srpna v 11.00 bude poutní mše svatá na Úsuší.

22.06.2018: Pouť
V neděli 29. července v 9.30 bude poutní mše svatá v Křižínkově.

15.06.2018: Oprava
Od 18. června do 10. srpna bude uzavřen kostel v Kuřimské Nové Vsi. Mše svaté jsou ve všední den na faře. Od července v neděli v kulturním domě v Kuřimském Jestřabí.