Lidové misie: Křoví, Kuřimská Nová Ves: Misie v terénu

Farníci věřící i nevěřící - všech se lidové misie hmatatelně dotýkají. Misijní pomocníci k nim přicházejí, aby je povzbudili nebo oslovili.

K lidovým misiím patří i práce dobrovolníků, kteří během dne přichází ke všem obyvatelům, aby je osobně pozvali k aktivní účasti na misijním programu. Navštěvování začalo v pondělí 5. března. Podařilo se jim dosud navštívit domácnosti v Kuřimské Nové Vsi, Katově, Kuřimském Jestřabí, zčásti v Křoví a Křižínkově. Jsou zde přijímáni většinou velmi vlídně.
Všeobecně se doporučuje, aby si lidé při příležitosti lidových misií přišli pro milost a posilu ve svátosti smíření.
Děkujeme všem za milé přijetí.

Autor: P. Petr Papoušek | Vydáno dne 10. 03. 2018 | 684 přečtení | Vytisknout článek

22.10.2021: Kalendář
V sakristii kostela si můžete zakoupit církevní stolní kalendáře na rok 2022 za 70 Kč.

15.10.2021: Donátor
Staňte se donátory své farnosti a přihlaste se na adrese www.donátor.cz.

15.10.2021: Misie
V neděli 24. října bude den modliteb za misie a sbírka na misie.