Menu
Vyhledávání
Kontakt
Římskokatolická fara Deblín 31,
664 75,
P. Petr Papoušek
mobil: 777 297 616
Návštěvnost
TOPlist
Informace

Sbírka na církevní školku v PředbořicíchMilý otče Petře,

dovolujeme si Vám zaslat krátké shrnutí naší činnosti v uplynulém roce a poděkování za Vaši pomoc.

Máme za sebou již 20 let společného úsilí provozovat školku v Domově sv. Zdislavy v Předbořicích. A nejen to. Naše činnost již dávno není pouze o péči o předškolní děti. Tato původní náplň se rozrostla o řadu další aktivit. Nejinak tomu bylo v roce 2018. Pořádali jsme pravidelné sobotní setkávání dětí, víkendy pro mládež, tři turnusy letních táborů, večerní spolčo pro dospělé, Křesťanský ples, dětský karneval a mnohé další. Lidé se k nám stále vracejí, dnes dospělí mladí lidé z řad původních malých předškoláčků nám zůstávají nakloněni, zapojují se do činnosti spolku a nás to velmi těší.

Na společnou oslavu 20 let provozu Domova sv. Zdislavy 19. ledna 2019 dorazilo více než 300 lidí z řad absolventů našeho zařízení, našich přátel a podporovatelů. Taková krásná atmosféra přízně a podpory nám dodává energii v tomto krásném díle pokračovat.  

Bez Vás by to ale nešlo a my si velmi vážíme toho, že svým laskavým přístupem a svou finanční a materiální pomocí podporujete náš projekt! Stále sháníme finanční prostředky na platy sester, pedagogických pracovnic, kuchařky, energie, údržbu celého zařízení a dokončení rekonstrukce Boscocentra pro mimoškolní aktivity a kulturní akce. Budeme moc rádi, když nám zůstanete věrni a budete nás dále podporovat.

Děkujeme za Vaši pomoc a přejeme Vám vše dobré.

Anna Jarolímková a tým Rodiny Předbořice

Rodina Předbořice www.rodinapredborice.cz Bankovní spojení:  162188931/0300

 


Autor: P. Petr Papoušek | Vydáno dne 23. 02. 2019 | 382 přečtení | Vytisknout článek

K tomtu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Zobrazit všechny komentáře   

Novinky
10.10.2020: Dispenz
Biskup uděluje až do odvolání věřícím v brněnské diecézi dispenz od osobní účasti na nedělní bohoslužbě.

10.10.2020: Pohřeb
Od 22. října u pohřbu je povolena účast 10 osob.

10.10.2020: Mše
Veřejné bohoslužby jsou zrušeny. Individuální duchovní péče je povolena. Budou tedy jen soukromé pro členy jedné rodiny, která si dala na mši svatou intenci.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server