PŘIHLÁŠKA NA VÍKENDOVKU O SV. ANEŽCE ČESKÉ

KDY:  19.-20.října 2019

?         sraz dětí bude v sobotu v 9:00 ve vestibulu ZŠ Deblín

?         odjezd opět od školy, kde si po nedělní mši sv. vyzvednete s dětmi věci nejpozději do 13:00

?         v sobotu bude zároveň zpovědní odpoledne pro děti, v případě zájmu mohou tedy děti přistoupit ke svátosti smíření

?         na programu jsou dále hravé úkoly se sv. Anežkou, společná zábava, hledání pokladu a samozřejmě nedělní mše sv. v 11:00, při níž se budeme aktivně zapojovat a srdečně na ni zveme rodiče!

PRO KOHO: holky a kluky od 6 do 13 let

CENA: 200 Kč (prosím odevzdat spolu s přihláškou Marii Rybičkové nebo o.Petru Papouškovi nejlépe v hodinách náboženství)

S SEBOU: kartičku pojišťovny, spacák, karimatku, (polštářek), přezůvky, šátek, baterku, sportovní oblečení dle aktuálního počasí, případně oblečení vhodné na nedělní mši sv., pláštěnku, oblečení na spaní, hygienické potřeby, psací potřeby (nejlépe pouzdro)

Na setkání se těší o. Petr Papoušek, Veronika Sojková, Agáta Zavřelová, Lucie Sedláčková, Martina Sojková, Tomášové KlusákoviJ a Marie Rybičková.

Veškeré další informace u Marie Rybičkové: 731 625 783.

Přihlášku prosím odevzdejte nejpozději do 11. října 2019.

--------------------------------------------------------------------------------------

PŘIHLÁŠKA na víkendovku 19. - 20. října 2019

Jméno a příjmení dítěte:

____________________________________________________________

Datum narození:_______________________________________________

Adresa:______________________________________________________

Telefon na rodiče:_____________________________________________

Zdravotní omezení, alergie apod., o nichž bychom z hlediska bezpečnosti dítěte měli vědět:

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Podpis rodiče:

Autor: P. Petr Papoušek | Vydáno dne 05. 10. 2019 | 1059 přečtení | Vytisknout článek

V úterý 30. dubna budou stuštěny nové internetové stránky pro naše farnosti.