Menu
Vyhledávání
Kontakt
Římskokatolická fara Deblín 31,
664 75,
P. Petr Papoušek
mobil: 777 297 616
Návštěvnost
TOPlist
Informace

Dopis farníkům od otce PetraMilí farníci, moje farní rodino!

Chci vás všechny povzbudit v této nelehké situaci, kdy jsme odloučeni                   a nemůžeme se scházet na bohoslužbách a společně se modlit. Chci vám říci, že na vás všechny moc myslím každý den v modlitbě a každého z vás nosím ve svém srdci. Chybíte mi. Těším se, až se s vámi se všemi zase uvidím.

Na Farní stránky jsem dal pár inspirací, jak se můžete v této době modlit v rodině. Připomínám slova našeho biskupa Vojtěcha: abychom se vrátili k domácí četbě Písma a ke společným modlitbám v rodinách. Prosím každého z vás, abychom se spojili každý večer ve 20.00 hodin modlitbou růžence. Ať je tato modlitba nesena úmyslem za zastavení pandemie koronaviru a k ochraně našich rodin. Připomínám také možnost sledování přenosů bohoslužeb v médiích na Radiu Proglas nebo v Televizi Noe. Bohoslužby jsou vysílány každý den. Milí sestry a bratři, nepropadejme panice a malomyslnosti, i v této době je s námi milující Bůh.

Kdyby si chtěl někdo popovídat po telefonu nebo mailem jsem vám k dispozici každý den. Mohu vám poslat aspoň po telefonu požehnání. Děkuji za vzájemnou modlitbu. Ať vás Bůh naplní svým požehnáním, pokojem a radostí! + otec Petr


Autor: P. Petr Papoušek | Vydáno dne 21. 03. 2020 | 441 přečtení | Vytisknout článek

K tomtu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Zobrazit všechny komentáře   

Novinky
01.05.2021: Covid
Od 26. dubna se mohou veřící učastnit bohoslužeb za splnění tří podmínek: respirátor, dezinfekce, rozestupy dva metry s vyjimkou členů jedné domácnosti. V našem kostele je to 40 lidí.

01.05.2021: Dispenz
Stále platí dispenz od osobní účasti na nedělní bohoslužbě.

25.04.2021: Svátost nemocných
V neděli 2. května v 11.00 v KNV.
V sobotu 8. května v 18.00 v Deblíně.
V neděli 9. května v 9.30 v Křoví.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server