Výzva k donátorství

Milí farníci,
minulý rok v září jste měli naposledy možnost darovat prostřednictvím vyhlášené kostelní sbírky pro účely fondu PULS. Vzhledem k tomu, že tato účelová sbírka se již letos nekoná, rád bych vás pozval k tomu, abyste využili možnosti zasílat své dary bezhotovostně například převodním příkazem nebo inkasem (přes SIPO) a tak se stali donátory fondu PULS.
Donátorství je totiž výraznou pomocí pro farnost, protože dary donátorů snižují příspěvek, kterým se farnost podílí na zajištění mezd pro kněze naší diecéze. V některých farnostech se tato forma dárcovství osvědčila natolik, že dary donátorů dokonce tento podíl zcela pokryjí a takto ušetřené peníze bychom mohli použít pro jiné farní aktivity.
Stát se donátorem je snadné. Stačí vyplnit přihlášku nebo kliknout na donator.cz.
Pokud potřebujete pomoci s přihlášením,obracejte se na Ing. Jaromíra Klusáka. Předem děkuji všem, kdo se rozhodnete podporovat naši farnost i formou donátorství.

Autor: P. Petr Papoušek | Vydáno dne 25. 09. 2020 | 516 přečtení | Vytisknout článek

15.10.2021: Donátor
Staňte se donátory své farnosti a přihlaste se na adrese www.donátor.cz.

15.10.2021: Misie
V neděli 24. října bude den modliteb za misie a sbírka na misie.

14.09.2021: Děti
V neděli 17. října v 9.30 bude mše svatá zvláště pro děti v Křoví.