Vánoce v době pandemie

Vánoce v době pandemie

Od 18. prosince může být na mši svaté jen 25 lidí.

Od 24. prosince bude vstup na mši svatou pouze na rezervaci.

Deblín

Na vánoční mše svaté bude zaveden rezervační systém. Od pátku 18. prosince se můžete zapsat na rozpis, který bude v sakristii a pak na faře při udělování svátosti smíření. Můžete si vybrat jen tři mše svaté o vánočních svátcích. Můžete vybírat mezi 24. a 25. prosincem. Mezi 26. a 27. prosincem. Mezi 31. prosincem a 1. lednem. Počet účastníků bohoslužeb bude závislí na epidemiologické situaci. Kdo se do rezervačního systému nedostane, ať sleduje mši svatou přes média. Hodinu po každé mši svaté se podává svaté přijímání. Tak toho využijte.

Křoví

Předsíň kostela bude otevřena každý den od pondělí 14. prosince od 9 do 18 hodin k soukromé modlitbě. Na vánoční mše svaté bude zaveden rezervační systém. Od neděle 13. Prosince se můžete zapsat do rozpisu v předsíni kostela. Můžete si vybrat jen tři mše svaté o vánočních svátcích. Můžete vybírat mezi 24. a 25. prosincem. Mezi 26. a 27. prosincem. Mezi 31. prosincem a 1. lednem. Počet účastníků bohoslužeb bude závislí na epidemiologické situaci. Kdo se do rezervačního systému nedostane, ať sleduje mši svatou přes média. Hodinu po každé mši svaté se podává svaté přijímání. Tak toho využijte. O vánocích tam bude také k dispozici Betlémské světlo, které si můžete donést do svých domovů.

Kuřimská Nová Ves

Na vánoční mše svaté bude zaveden rezervační systém. Od čtvrtka 17. prosince se můžete zapsat na rozpis, který bude v předsíni kostela. Můžete si vybrat jen tři mše svaté o vánočních svátcích. Můžete vybírat mezi 24. a 25. prosincem. Mezi 26. a 27. prosincem. Mezi 31. prosincem a 1. lednem. Počet účastníků bohoslužeb bude závislí na epidemiologické situaci. Kdo se do rezervačního systému nedostane, ať sleduje mši svatou přes média. Hodinu po každé mši svaté se podává svaté přijímání. Tak toho využijte.

Autor: P. Petr Papoušek | Vydáno dne 12. 12. 2020 | 555 přečtení | Vytisknout článek

09.07.2021: Pouť
V neděli 15. srpna v 11.00 bude poutní mše svatá na Úsuší.

09.07.2021: Pouť
V neděli 1. srpna v 9.30 bude poutní mše svatá v Křižínkově.

09.07.2021: Mládež
11. - 15. 8. 2021 bude Letní diecézní setkání mládeže v Brně od 14 do 20 let.