Stalo se

Velikonoce 2008 v naší farnosti

Letošní obřady velikonočního tridua ve farním kostele v Deblíně vedl otec Josef Fasora, který v současnosti žije na důchod v Domově svaté Alžběty na Žernůvce.

Ve farním kostele v Křoví obřady Svatého týdne pro změnu vedl rodák z Křižínkova otec Miroslav Slavíček, který nyní studuje v Římě církevní právo. Na Květnou neděli jsme se však mohli setkat v Křoví i s otcem Josefem Doležalem, který v současné době žije také na Žernůvce a byl ochoten posložit svátostí smíření před velikonočními svátky.

Měli jsme tak možnost poznat pro mnohé nové kněze, kteří jsou však úzce spjati s farností Deblín nebo Křoví.

Jak jsme prožili letošní velikonoce?

Své postřehy můžete napsat do komentáře pod článkem. Děkujeme.

Autor: P. Oldřich Chocholáč | Vydáno dne 26. 03. 2008 | 3371 přečtení | Vytisknout článek

01.05.2021: Covid
Od 26. dubna se mohou veřící učastnit bohoslužeb za splnění tří podmínek: respirátor, dezinfekce, rozestupy dva metry s vyjimkou členů jedné domácnosti. V našem kostele je to 40 lidí.

01.05.2021: Dispenz
Stále platí dispenz od osobní účasti na nedělní bohoslužbě.

25.04.2021: Svátost nemocných
V neděli 2. května v 11.00 v KNV.
V sobotu 8. května v 18.00 v Deblíně.
V neděli 9. května v 9.30 v Křoví.