Stalo se

Ministrantský den v Olomouci

V sobotu 10. května 2008 se plný autobus ministrantů z tišnovského děkanství rozjel směrem do Olomouce, kde v Arcibiskupském kněžském semináři a jeho okolí probíhal tradiční Ministrantský den pro brněnskou diecézi.

V krásném jarním dni se nás sešlo vice než 600 ministrantů a ministrantek  z celé naší diecéze Mezi nimi byli i zastupci farnosti Křoví - David Kvasnica, Viťa Chloň, Ivo Chloň a otec Oldřich. Po společné mši svaté s otcem biskupem Vojtěchem v kostele Panny Marie Sněžné se skupinky ministrantů rozdělené podle věku rozešli na různá stanoviště.  Při našem putovaní jsme mohli pozdravit také našeho deblínského rodáka v Teologickém konviktu Jarka Sojku. Při závěrečném vyhodnocení získal diplom za 1. místo ve své kategorii se svou skupinkou Ivo Chloň a 2. místo se svou skupinkou starších David Kvasnica. Blahopřejeme a těšíme se zase za tři roky v olomouckém semináři na další Ministrantský den.

Autor: P. Oldřich Chocholáč | Vydáno dne 10. 05. 2008 | 4060 přečtení | Vytisknout článek

19.11.2021: Koncert
V neděli 28. 11. v 16.00 vystoupí Listověj v kostele v KNV.

19.11.2021: Advent
V neděli 28. 11. bude při mši svaté žehnání adventních věnců.

19.11.2021: Donátor
Staňte se donátory své farnosti a přihlaste se na adrese www.donátor.cz.