Diecézní pouť rodin ve Žďáru nad Sázavou

Diecézní pouť rodin a farností ve Žďáru nad Sázavou se bude letos konat již po páté, a to v sobotu 30. srpna 2008 od 9.00 do 16.00 hodin.

Motto letošní Diecézní pouti rodin ve Žďáru nad Sázavou koresponduje s tím, že Svatý otec Benedikt vyhlásil od června 2008 Rok svatého Pavla. Proto i heslo pouti zní „Lámeme jeden chléb, tvoříme jedno tělo.“

Program:

• 09.00 Příprava na bohoslužbu – úvodní program na pódiu
  • 10.00 Pontifikální mše svatá se svěcením nového oltáře kostela Nanebevzetí Panny Marie - celebruje brněnský biskup Vojtěch Cikrle
  • 12.00 – 15.45 Hra Po stopách sv. Pavla, lukostřelba, výtvarné dílny, program pro mládež, plavba na lodičkách, přednáška P. Vojtěcha Kodeta, O.Carm., program pro seniory, adorace.
  • 13.00 Vystoupení hudební skupiny Hm...
  • 14.30 Divadlení studio „V – O pejskovi a kočičce
  • 16.00 Závěrečná modlitba a požehnání.
  • Po skončení pouti naváže další program v rámci Klášterní noci.

Po celou dobu programu je možnost prohlídky areálu kláštera, muzeí, zámku a Zelené hory pro rodiny zdarma. Pro maminky s kojenci je k dispozici místnost pro přebalování. K obědu je možné zakoupit si párky. Před zahájením programu a po jeho ukončení bude k dispozici kyvadlová doprava mezi nádražím a areálem zámku.

Plakátek ve formátu pdf.  ZDE

Další informace: www.crsp.cz

Autor: P. Oldřich Chocholáč | Vydáno dne 23. 08. 2008 | 1973 přečtení | Vytisknout článek

Od května budou nové internetové stránky pro naše farnosti.