Odjezd autobusu do Koclířova
6.30 Předklášteří
6.40 Tišnov
7.00 Katov
7.05 Křižínkov
7.15 Křoví
7.30 Deblín
7.40 Braníškov
7.45 Maršov
7.50 Lažánky
8.00 Veverská Bitýška
K tomtu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!
Zobrazit všechny komentáře